X
تبلیغات
رایتل

نرم افزارهای فارسی آموزش و دانلود برنامه های هک عکس دختران ایرانی سیاسی دانلود جدیدترین موزیک های خارجی آموزش هک نیکی کریمی مهناز افشار لعیا زنگنه تازه ترین خبرها از گنجی عکسهای دختران و زنان ایرانی دوربین مخفی سلین دیون جنیفر لوپز هدیه تهرانی انریکو پارتی داستان برنامه های فارسی شده برنامه موبایل free music download کتاب شعر متن زیبا و جالب تصاویر عاشقانه فلش های زیبا Magic ps 1.6hack free buy nero 7 winamp 6 jet audio 7 dap 8 سیاسی عکس زیبا دختران فراری دختر فراری opera 9 hack learn رقص رقاصی آموزش رقص زندگینامه خوانندگان و بازیگران عکسهای بازیگران و خوانندگان دانلود نرم افزار آموزش هک آیدی یاهو بدون ارسال فایل تکاب شیز تخت سلیمان

آرشیو
تعداد بازدیدکنندگان : 625306
افراد آنلاین


.:: وضعیت من در یاهو ::.

افزودن شیز به علاقه مندیهافتوبلاگ شیز

www.flickr.com
This is a Flickr badge showing public photos from hadicg. Make your own badge here.

مقاله ای جامع در باره شیز


نرم افزار های ساخته شده وفارسی شده توسط هادی

Modemspy 3.4 فارسی hot
تایمر خاموشی کامپیوتر
Xing player 3.3 فارسی
Tweak UI فارسی
hot
Shiz dial up pass فارسی
mp3 player 1
mp3 player 2
screen saver ساعت
screen saver جوک
یاهو ID آموزش هک
گرفتن شماره تلفن در چت
یک تروجان خطرناک
no use
کتاب جوک شامل 500 جوک

برای کسب اطلاعات بیشتر به آرشیو مراجعه کنید

دیکشنری آنلاین

دیکشنری فارسی به انگلیسی
دیکشنری انگلیسی به فارسی
مترجم آنلاین پارس


سایت رسمی روزنامه ها


بیوگرافی خوانندگان ترک

ابرو گوندوش
احمد کایا
ماهسون
امراه


.:: دوربینهای زنده ::.

برای دیدن تصاویر بر روی شهر مورد نظر کلیک کنید

ساحل میامی
لندن - خیابان لیستر
نیویورک - میدان تایمز *
آمریکا - هتل پاریس
تنسی - ممفیس
روسیه - میدان سرخ
New Orleans
تهران. تقاطع میرداماد مدرس
تهران. تقاطع آفریقا همت
تهران. میدان هفت تیر
تهران. میدان انقلاب
استخر هتل هارد راک
خیابان موزه در لندن
کالیفرنیا ساحل لاگوانا

سه‌شنبه 1 آذر‌ماه سال 1384
شکنجه در طول تاریخ 1

 

اشرف مخلوقات برای نشان دادن برتری خود بر سایر حیوانات در طول تاریخ در شکنجه دادن همنوعان خود دست به ابتکاراتی زده است که انسان را به حیرت فرو میبرد جالب آن است که با پیشرفت مدن طرز شکنجه دادن هم پیشرفت کرده بطوری که اکنون اروپائیان شکنجه دادن را به طوری کامل کرده اند که میتوان گفت دیگر نقصی ندارد ! 

در چین باستان قاتل پدر را زنده زنده قطعه قطعه میکردند ! در مصر قدیم چنانچه مادری فرزند خود را می کشت ، فرزند مقتول را به گردنش می آویختن و این جسد آنقدر درگردنش می ماند تا بوی گندش بلند میشد. قانون موسی مجازات های شدید و وحشیانه  داشت که از آن جمله است سنگسار کردن فرزند ناخلف و یا زن زاینه . در مورد دوم زن زناکار را به خارج شهر میبردند و اولین سنگ را پدرش می انداخت و بعد سایر کسانی که در مراسم شرکت کرده بودند می انداختند . یهودیان روسپیان را زنده زنده میسوزاندند .شاید انگلیسی ها به تقلید از یهودیان ژاندارک را زنده زنده سوزانیده باشند  گو اینکه بر انها کاملا ثابت شده بود که ژاندارک باکره و با هیچکس رابطه جنسی نداشته است .

آشوریان در شکنجه دادن اسراء ابتکارات جالبی داشتند و به ان افتخار می کردند مثلا در یک سنگ نوشته که در نینوا پیدا شده  دیده می شود که ملکه در باغ استراحت می کند در حالیکه سر بریده پادشاهان مغلوب از درختان اطراف باغ آویزان است . موقع محاصره یک شه آشوریها اسرای خود را زنده زنده در دیوار دفن می کردند تا مگر محصور شدگان عبرت بگیرند و تسلیم شوند. در قرن چهارم قبل از میلاد آتنی ها پس از تسخیر جزیره مه لیس تمام ساکنین جزیره را کشتند زیرا آنها حاضر نشده بودند در اتحادیه آتنی ها علیه اسپارت شرکت کنند . اسکندر گجستگ ابتکارات جالبی در شکنجه اسراء میکرد مثلا پس از قتل عام شهر تب در یونان ، در صیدا واقع در نزدیکی بیروت دستور داد تمام اسراء را در طول ساحل زنده زنده بر صلیب هائی که کنار هم نصب شده بود میخکوب کنند .

بابلیها اسرای خود را زنده زنده در تنور می انداختند . در رم باستان زنان باکره وجود داشتند که حق نداشتند با هیچ مردی تماس جنسی داشته باشند . چنانچه معلوم می شد با کسی تماس جنسی داشته اند آنها را زنده زنده دفن میکردند . همچنین در رم باستان هر کس پدر و یا مادر خود را می کشت او را همراه یک سگ و یک خروس و یک مار و یک میمون در کیسه ای می کردند و در رودخانه تیبر می انداختند . کالیگلا دوست داشت موقع صرف نهار شکنجه شدن مخالفان خود را تماشا کند . گاهی بدون هیچ علتی به آدمکشی میپرداخت مثلا یک بار موقعی که از بالکن مردم را تماشا می کرد به کله های طاس دو نفر که در جمعیت بود اشاره کرد و گفت : بین این دو طاس هر کس هست بقتل برسانید. سزارهای رومی از شکنجه دادن آن قدر لذت می بردند که تماشاخانه ای بزرگی بنام  کو لیزیوم ایجاد کردند تا در آنجا هم خودشان و هم مردم شکنجه مسیحیان و اسرا را تماشا کنند.

انگلیسی ها قدیم تبه کاران را در گنداب ها می انداختند تا خفه شوند ، طریق دیگر مجازات ، سر بریدن و یا غرق کردن جانی در آب بود . مسیحیان که خود زمانی از دست رومیان شکنجه زیاد دیده بودند  تا وقتی که به قدرت رسیدند شروع به شکنجه دادن مرتدین و خداناشناسان و آزاد اندیشان نمودند . قصه انگیزیسیون و یا سازمان تفتیش عقائد مذهبی ، آن چنان پر از شکنجه های عجیب و غریب و رنگارنگ است که نقل حتی مختصری از آن در این مختصر امکان پذیر نیست . آنچه ستم های این سازمان را وحشتناکتر می ساخت آن بود که مجریان مجازات تصور می کردند به نمایندگی از طرف خود خدا ، گمراهان و خداناشناسان را مجازات می کنند.

لوئی یازدهم فرانسه ، دشمنانش را در قفس می کرد و قفس ها را هم روی دیوارهای قلعه خود می آویخت وی گاهی از زندانی خود تقاضا می کرد برایش آواز بخواند چنانچه از این کار خودداری می کرد ، یک گربه وحشی بجایش می انداخت و سپس زیر قفس آتش بر می افروخت . در فرانسه در بعضی شهر ها زنان تبه کار را زنده زنده بگور می کردند . در اسکاندیناوی بعضی جنایتکاران را در سیمان خیس می انداختند وقتی سیمان می بست ، استخوانهایشان میشکست . نوزادهای نامشروعی هم که برای راهبات بدنیا می آمد ف زنده به گور می شدند . زنده زنده سوزانیدن یک نوع مجازات بسیار عادی در اروپا در قرون وسطی بود.طریقه وحشتناک دیگر اعدام در اروپا کشاندن تبه کاران از چهار طرف بوسیله چهار اسب بود که در اثر آن دست و پای جانی کنده می شد و بطرز بسیار دردناکی جان میسپرد ، چون دست و پای انسان به آسانی کنده نمیشو گاهی جلادان برای اینکه به اسب ها کمک کرده باشند اعضا و جوارح جانی را با چاقو می بریدند .

روسها که برای ستمگریشان شهرت دارند در قرن هیجدهم ملکه ای داشتند که دست به ابتکار عجیبی زد ، یعنی وی برای مجازات یک درباری برخلاف میلش دختری که ملکه با او مخالف بود ازدواج کرده بود ، دستور داد قصری از یخ بسازند و در آن یک تختخواب یخی قرار دهند ، سپس ملکه که نامش اناایوانووا بود دستور داد مردک را با زشت ترین زنها عروسی کرده او را همراه  با دختر در تختخواب یخ بخوابانند در اطرافش یک عده افراد زشت صورت ، چاق قرار دهند و راه دخول قصر را هم با قطعات بزرگ یخ مسدود کنند صبح روز بعد که قطعات یخ را کنار زدند دیدند عروس و داماد نه تنها هنوز زنده اند ، بلکه عروس دوقلو زائیده ! اتفاقا در همان روز هم ملکه جان سپرد. ادامه ی این مطلب رو در آپدیت بعدی بخونید ....


یکشنبه 15 آبان‌ماه سال 1384
بلاگ اسکای دیگه آخرشه

 

بلاگ اسکای بعد از مدتها انتظار تغییرات اساسی در خودش ایجاد کرد که جای تشکر فراوان از مدیران این سرویس وبلاگ دارد.

قالبم کلا بهم ریخته که باید از اول درست کنم . یکم تغییرات هم میخواد  که باید اعمال بشه

لینک دوستان هم در این سرویس پاک شده که تا چند روز آینده درستش میکنم

پی نوشت : بالاخره تغییرات وبلاگ تموم شد و شد اونی که من میخواستم و حسابی جیگر شده  ، اگه دوستان ایرادی مشکلی میبینن لطف کنن بگن تا در حد ممکن رفع کنم

 


پنج‌شنبه 12 آبان‌ماه سال 1384
سیزده آبان روزی ماندگار در تاریخ معاصر ایران

13آبان که الان در سال روز اون قرار داریم یک روز خیلی مهم در تاریخ معاصره ایرانه ، همانطور که میدونید در این روز دانشجویان پیرو خط امام سفارت امریکا در ایران رو تسخیر و همه کارمندان اونو به گروگان گرفتن و بعد از این جریان رابطه ایران با امریکا به طور کامل قطع شد ، اغلب کشورهای اروپای سفارت خودشونو در ایران بستن و سفرای کشورهای اروپای به کشورشون برگشتن ، تحریم های همه جانبه امریکا که تا به امروز ادامه داره بر علیه ایران آغاز شد ، تمامی حسابها و دارائی ایران در خارج بلوکه شد ، دانشجویان ایرانی که در امریکا تحصیل می کردند اغلب اخراج شدن ، تصویر بسیار بدی از ایران و انقلاب به جهانیان ارائه شد ، و دهها پیامد بد دیگر برای ایران . سفارت هر کشور جزو خاک اون کشور حساب میشه و ورود بی اجازه به سفارت هر کشوری به مشابه تجاوز به خاک اون کشوره و این برای امریکا که ابر قدرتی هست بسیار سنگین بود که سفارتش تسخیر بشه . خواست دانشجویان از از این کار چی بود؟ اونا میخواشتن که امریکا شاه رو به ایران تحویل بده تا اونو مجازات کنن در حالی که شاه اصلا بعد از خروج از ایران به امریکا نرفت و ادعا داشتن که امریکا در ایران جاسوسی میکنه که برای پاسخ به این کار میتونستن سفیر امریکا رو اخراج کنننه اینکه اونو به گروگان بگیرن و سفارتشو تسخیر کنن .
به نظر من این کار یکی از دهها کار اشتباهی بود که اوایل انقلاب انجام شد و عواقب اونو ما نسل سوم بعد از انقلاب رو هم فراگرفته و شرایط بد اقتصادی که ما الان در اون قرار گرفتیم نتیجه همون کارها و تحریم های بعد از اون جریانه اگه توجه کرده باشین تمامی اون دانشجویان که در تسخیر سفارت امریکا نقش داشتن الان جزو افراد رده بالای حکومتی هستن که در نوع خودش بسیار جالبه . مثلا همین خانم ابتکار رئیس سابق سازمان محیط زیست و خیلی از نماینگان زن مجلس که مثل الان چادری هم نبودن و پوشش راحت تری داشتن و ریاست دهها بنیاد و اداره دولتی که الان بر عهده همون دانشجویان سابق پیرو خط امام هست ( حداقل سودی که برای اونا داشت با اینکه مردم ایران بدبخت کردن ولی خودشون به نون نوای حسابی رسیدن)

چند نکته درباره وبلاگم :
تعداد بازدیدکنندگان از صد هزار نفر گذشت و تعداد بازدید های روزانه تقریبا به روزی هزار نفر رسیده که جهش خوبی رو به نسب چند ماه پیش نشون میده . ولی چند نکته در مورد وبلاگم بود که باید ذکر می کردم خیلی از دوستان از طراحی و قالب وبلاگ انتفاد کرده بودن که باید عرض کنم کل قالب من 15 کیلو بایت حجم داره و تا اونجای که میتونستم از هیچ طرخ گرافیکی استفاده نکردم تا قالب سبک باشه و زود لود بشه ، لوگو هم 15 کیلو بایت حجم داره که به نظر خودم خیلی مناسب و کم حجمه و با نرم افزار swish درستش کردم . و نظر کلی من از قالب که به نظر خودم هم قشنگ نیست فقط کم حجم بودنه تا فقط سنگینی و دیر لود شدن وبلاگ بر دوش مطالب باشه تا قالب یعنی مطلب از قالب مهمتره . شاید در آینده تونستم یه قالب خوشگل واسش طراحی کنم و مشکلی که در این زمینه هست اینه که من طراحی با css بلد نیستم یعنی سوادم نمیکشه و گرنه خیلی زودتر از اینا به فکر طراحی بودم . در ضمن اگه جوانمردی پیدا میشه که برای من قالب زیبا با فناوری css طراحی کنه من همه جوره در خدمتش هستم .
نکته بعدی اینکه علی رقم میل باطنی لینک های دوستانو رو در بلاگ رولینگ قرار دادم ( آدم نمیتونه جلوی فناوری مقاومت کنه ) ولی چرا دوست نداشتم این کارو بکنم ؟ برای اینکه همانطور که میدونید گوگل لینکهای که توسط بلاگ رولینگ داده شده رو ایندکس نمیکنه و به خساب نمیاره یعنی اگه صد نفر به شما لینک دادن یعنی هیچ و در page ranke اون وبلاگ هیچ تاثیری نداره البته این کار برای من سودی نداشت سودش برای اونهای بود که من بهشون لینک داده بودم می رسید و این مهمترین دلیل اینه که وبلاگهای ایرانی page rank پائینی دارن . مثل خودم چون تمام لینکهای که به من دادن بر همین اساسه .

عید سعید فطر رو هم به همتون تبریک میگم .

در ضمن بازی پرسپولیس استقلال هم افتاد شنبه 14 آبان من که میگم پرسپولیس میبره و هیچ جای صحبتی نداره چون پرسپولیس زلزله محبوب هرچی دله . ختم کلام.

Check Page Rank

Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها

آرشیو لینکهای روزانه

لینک دوستان

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید

نام کاربری

بالا ^^

Copyright By © 2006 Www.shiz.blogsky.coM , All Right Reserved